Kijk & Lees - deel 1 - Laura Zwoferink
Van de hand van Laura Zwoferink, auteur van de prentenbijbel Kijk en Luister, verschijnt een nieuw voorleesboek, vol prachtige illustraties van Peter Nuyten.
Laura Zwoferink en Peter Nuyten hebben ruim een jaar aan deze uitgave gewerkt. Het resultaat is een schitterend (voor)lees- en kijkboek, met verhalen over kinderen in de Bijbel. Bekende en onbekende verhalen komen aan bod. Het boek is geschikt om voor te lezen aan kinderen vanaf vier jaar en kan door wat oudere kinderen zelf gelezen worden.
De originele en op veel onderzoek gebaseerde illustraties vullen de verhalen aan en bieden er een verrassende kijk op. Ze geven uren kijkplezier.
De tekst is eenvoudig en direct, waardoor de Bijbelse boodschap dicht aan het hart van kinderen wordt gelegd. Samen met de gespreksvragen bieden de verhalen volop mogelijkheden om met het kind verder te praten.